Visos naujienos

„Quadrum South“ biurų pastatui suteiktas galutinis BREEAM sertifikatas

Bendrovės Merko statyba statytas  biurų pastatas „Quadrum South“  sėkmingai praėjo visus BRE patikrinimus ir gavo galutinį BREEAM sertifikatą su įvertinimu „Excellent“.

Naujasis pastatas iškilo Vilniuje, „Quadrum“ verslo centre, adresu Konstitucijos pr. 21. Tai devynių aukštų statinys, kurio plotas siekia kiek daugiau nei 10 tūkst. kv. metrų. Statybų sutarties vertė – daugiau kaip 12 mln. eurų.

Projektas atitiko visas šiuolaikines statybos tendencijas, jam įgyvendinti buvo panaudoti naujausios technologijos bei metodai. Biurų pastatas statytas taip, kad atitiktų tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) „Excellent“ lygiu. Tai reiškia, kad pagal BREEAM reikalavimus reikėjo įrengti  statybvietę, organizuoti visus darbus, pirkti medžiagas ir pan. Tai MERKO komandai jau nebuvo sudėtinga – pagal BREEAM reikalavimus statytas ir viešbutis „ibis Vilnius Centre“, ir verslo centras „Narbuto 5“, kiti pastatai. Atlikus visus patikrinimus pastatui suteiktas galutinis BREEAM sertifikatas su įvertinimu „Excellent“.