Visos naujienos

Pradedamas naujo gyvenamųjų namų projekto „Fizikų namai“ įgyvendinimas (Fizikų g., Vilnius)

Sostinės šiaurinėje dalyje, Fizikų gatvėje, baigiamas formuoti vienos naujausių Vilniaus miesto gyvenviečių branduolys – pradėtas statyti paskutinysis čia iškilsiantis projektas „Fizikų namai“, kurį sudarys dveji 6 ir 5 aukštų pastatai su 108 butais.

Pirmajame statomame 6 aukštų pastate bus įrengti 38 gyvenamieji butai su kokybiška daline apdaila. Gyventojai galės įsigyti tiek mažesnius ekonomiškus 1-2 kambarių 36 – 53 kv.m. butus, tiek patogiam ir komfortiškam gyvenimui skirtus 3 ir 5 kambarių butus, kurių plotas sieks nuo 70 iki 112 kv. metrų. Kiekviename bute įrengti erdvūs balkonai (pirmajame aukšte – terasos) bei ypatingai dideli langai, kurių tikslas – užtikrinti, kad namuose būtų kuo daugiau natūralios šviesos; name bus įrengtas liftas ir požeminės parkavimo aikštelės.

Naujakuriai įsikelti galės jau 2015 m. rugpjūčio mėnesį. Buto naujajame daugiabutyje kvadratinio metro kaina yra nuo 3900 iki 4950 litų.

Projektas išsiskirs tuo, kad, bus ne tik šiltas, bet ir turės rekuperacinę vėdinimo sistemą bei medinius langus, kad naujakurių gyvenimas būtų ekonomiškesnis ir sveikesnis.

Rekuperacinės vėdinimo sistemos užtikrina nuolatinę šviežio oro cirkuliaciją bute. Be to, jos padeda sumažinti sąskaitas už šildymą, nes žiemą vėdinimo metu pritekantį šaltą lauko orą efektyviai šildo iš buto išeinantis nenaudingas oras. Vasarą rekuperacinė sistema užtikrins patalpų vėdinimą net neatidarant langų, tokiu būdu apsisaugant nuo aplinkos triukšmo, dulkių, žiedadulkių ir vabzdžių.

Prie komfortiškesnio „Fizikų namų“ naujakurių gyvenimo prisidės ir mediniai langai su trijų stiklų paketais, name bus įrengta kondicionavimo sistemoms sumontuoti reikalinga infrastruktūra, kad gyventojai galėtų pastatyti kondicionierius nedarkydami namo fasado ir nepažeisdami jo konstrukcijų.

Išlaikys „Bajorų dominijos“ stilistiką

„Fizikų namai“ išsidėstę priešais  „Bajorų dominijos“ projektą, kuriame „Merko“ 2014 rugpjūtį baigė 3 namų statybą ir 116 iš 122 šio projekto butų parduoti net nebaigus statybos darbų.

Norėdama išlaikyti panašią stilistiką ir koncepciją, Mekro „Fizikų namų“ projektavimui pasirinko tuos pačius architektus – „Vilniaus architektūros studiją“.

Siekdamas pilnai užbaigti bendrosios infrastruktūros formavimą ir pagerinti „Fizikų namų“ ir „Bajorų dominijos“ gyventojų gyvenimo kokybę, „Merko“ savo lėšomis investuoja 1,5 mln. Lt į Fizikų gatvės  asfaltavimą ir apšvietimą.

Daugiau informacijos apie „Fizikų namų“ gyvenamųjų namų kompleksą rasite čia: www.fizikunamai.lt

„Merko“ yra pastačiusi butus tūkstančiams šeimų ir užtikrina kokybę, nes pati įgyvendina visus projekto etapus – planavimo, projektavimo, statybų, pardavimo ir tolimesnio aptarnavimo suteikiant ilgalaikes garantijas.