Visos naujienos

Naujas internetinis tinklalapis

Merko grupė – statybos rinkos lyderė Baltijos šalyse. Patronuojančios įmonės AS Merko Ehitus akcijomis prekiaujama Talino vertybinių popierių biržoje NASDAQ. Lietuvoje Merko grupei atstovauja UAB Merko statyba ir UAB Merko būstas.

Merko grupė atnaujino savo, kaip bendrovės, įvaizdį ir sukūrė naujus  tinklalapius, t. y. atskirus tinklalapius AS Merko Ehitus grupei (www.group.merko.ee) ir jos dukterinėms įmonėms Estijoje: AS Merko Ehitus Eesti (www.merko.ee) ir Lietuvoje: UAB Merko statyba (www.merko.lt).

Naujas internetinis tinklalapis yra sukurtas bendradarbiaujant su Estijos pirmaujančia skaitmeninių sprendimų agentūra OKIA. Buvo siekiama sukurti šiuolaikinį, funkcionalų ir vizualiai patrauklų tinklalapį, kuriame būtų aiškiai apžvelgiama visa Merko Ehitus grupė ir jos dukterinės bendrovės, jų konkurenciniai pranašumai, verslo segmentai ir rekomendacijos. Siekiant palengvinti reikalingų projektų suradimą tarp šimtų projektų, kuriuos įgyvendino Merko, buvo sukurtas specialus paieškos filtras. Tinklalapyje daug dėmesio skiriama gyvenamųjų namų pardavimui ir informacijai apie įgyvendinamus ir būsimus plėtros projektus, Merko darbų kokybę ir nekilnojamojo turto pardavimus.