Visos naujienos

Merko statyba – 2018 metų statybos sektoriaus lyderė

„Verslo žinios“ paskelbė naują reitingą – „Lietuvos verslo lyderiai 500“ (LVL). Jame didžiosios šalies bendrovės surikiuotos atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę komunikuojant savo patirtį. Labai džiugu matyti, kad UAB Merko statyba yra pirmoji statybos sektoriaus reitinge.

Kaip teigiama „Verslo žinių“ išplatintoje informacijoje, dabar didžiausias svoris apskaičiuojant LVL 500 reitingą tenka absoliučiam pajamų ir pelno dydžiui – 40 proc., antroje vietoje — socialinė vertė (30 proc.), trečioje – efektyvumas (20 proc.), o ketvirtoje – augimas (10 proc.).

„Toks įvertinimas – tai viso mūsų profesionalaus kolektyvo bendrų pastangų pripažinimas. Naudodamasis proga norėčiau padėkoti visiems kompanijos MERKO žmonėms už nuoširdų kasdienį darbą, už  geriausio rezultato siekimą dirbant bet kurioje pozicijoje. Visas šis bendras komandos darbas ir lemia tokius įvertinimus“, – sakė Saulius Putrimas, UAB Merko statyba generalinis direktorius.

Daugiau informacijos apie „Lietuvos verslo lyderių 500“ rinkimus rasite paspaudę čia.
Visą išrinktų 2019 m. „Lietuvos verslo lyderiai 500“ sąrašą galite pamatyti paspaudę čia.