Visos naujienos

MERKO pasirašė sutartį su UAB „Continental Automotive Lithuania“

UAB Merko statyba pasirašė sutartį su UAB „Continental Automotive Lithuania“ dėl gamybinio pastato statybos darbų Kauno rajone. Sutarties vertė viršija 10 mln. eurų, darbus planuojama baigti 2022 m. pirmoje pusėje.

„Kaip generalinis rangovas esame pastatę Lietuvoje jau ne vieną verslo pastatą.  Tarp sėkmingai įgyvendintų ar dabar statomų projektų galėčiau paminėti biurų pastatus „Quadrum South“ ir „Narbuto 5“, „Phillip Morris Lietuva“ gamyklos Klaipėdoje plėtros darbus,  viešbučius „Neringa“, „Radisson Blu Lietuva“, „ibis Vilnius Centre“ ir kitus objektus.  Džiaugiamės, kad mumis pasitiki ir tokia žinoma bendrovė kaip „Continental“ – tai didelis mūsų profesionalumo ir patikimumo pripažinimas“, – sakė Saulius Putrimas, UAB Merko statyba generalinis direktorius.

Kaip pranešama VšĮ „Investuok Lietuvoje“ išplatintoje informacijoje, po daugiau nei 3 metų veiklos vykdymo Lietuvoje, „Continental“ planuoja didinti gamybos pajėgumus Kaune ir netrukus pradės plėtros projektą, kurio investicija sieks daugiau nei 90 milijonų eurų.

Statybos bus vykdomos dvejomis stadijomis: pirmiausia bus pastatyta papildoma erdvė šiaurinėje gamyklos pusėje, o antrojo etapo metu bus praplėsta gamyklos dalis, esanti rytinėje pusėje. Pirmojo etapo statybos prasidės 2021 metų pirmajame ketvirtyje.

Plačiau: https://investlithuania.com/lt/naujienos/continental-gamykla-lietuvoje-planuoja-pletra/