Darbas Merko

Kurkime ateitį kartu!

Merko sujungia ilgalaikę patirtį ir jaunatvišką energiją. Mes turime šimtus nuostabių kolegų, entuziastingai einančių tikslo link. Laikomės pažadų, prisiimame atsakomybę, dalijamės patirtimi ir esame pasirengę mokytis. Mes ieškome darbščių, norinčių ir gebančių dirbti Merko komandoje žmonių.

Prisijunkite prie mūsų

Realizuokite savo kompetencijas kaip kvalifikuotas darbininkas, inžinierius ar vadovas statybų ar nekilnojamojo turto vystymo srityje, arba kaip specialistas palaikomųjų paslaugų teikimo srityje. Mes siūlome stabilų užimtumą, įdomius projektus, gerą paramos struktūrą ir įvairias profesinio tobulėjimo galimybes.

Jei šiuo metu nėra Jums tinkamos laisvos darbo vietos, bet jus domina Merkо kaip darbdavys, susisiekite su mumis.

Ar Jūs žinote, kadUAB Merko statyba įmonė statybos sektoriuje“Verslo žinių” išrinkta “Geidžiamiausiu darbdaviu 2019”.Konkurse “Lietuvos metų gaminys 2017“ UAB Merko statyba buvo įvertinta aukso medaliu už įgyvendintą projektą Kražių namai.

2016 m. Lietuvos pramonininkų konfederacija UAB Merko statyba įmonei įteikė „Lietuvos Metų Gaminys 2016“ du aukso medalius už sėkmingai įvykdytus projektus:
Vilniaus tarptautinės mokyklos salė, Subačiaus g. 41, Vilniuje
Nordbalt elektros jungtis, Klaipėdos keitiklių pastotė“.

Sveikata ir sauga

Merko statybų aikšteles nuolat inspektuoja paskirti darbuotojų sveikatos ir saugos koordinatoriai. Įmonės aplinkosaugos specialistai, inžinieriai, atsakingi už elektros ūkį ir kokybės specialistai nuosekliai vykdo statybviečių ir su šiais procesais susijusių dokumentų priežiūrą. Šie specialistai, reguliariai lankydamiesi statybos objektuose, vykdo statybviečių monitoringą: po kiekvieno vizito atlieka išsamų situacijos statybvietėje vertinimą, teikia pasiūlymus, kaip geriau organizuoti saugų darbą.

Mums svarbu viskas – aplinkosauga, patogumas naudojant, inovatyvių ir saugių sprendimų diegimas pastatuose. Mes mokomės analizuodami viso pasaulio patirtį.

Kokybės standartai

Mes užtikriname savo statybos darbų kokybę naudodami daugiapakopę kokybės kontrolės sistemą, pagrįstą integruotais įmonės valdymo sistemos principais, įskaitant statybų priežiūros mechanizmų įgyvendinimą. Paties Merko vystomų projektų kokybės kontrolė prasideda nuo kvalifikuotos techninės priežiūros, vykdomos savininko ar kliento vardu, specialisto įtraukimo. Lygiagrečiai statybvietės darbuotojai vykdo nuolatinę priežiūrą, o Merko kokybės specialistai teikia konsultacijas ir tikrina, ar laikomasi statybų technologijos bei kokybės reikalavimų.

Atsakinga įmonė

Mes prisiimame atsakomybę už savo sprendimus ir veiksmus, turinčius įtakos darbuotojams, klientams ir partneriams, taip pat vietos bendruomenėms, aplinkai ir apskritai visuomenei.

Mums svarbu etiška veikla ir verslo sąžiningumas. Mes tikimės, kad mūsų darbuotojai, klientai ir partneriai kasdieniame darbe laikysis etiškos verslo praktikos. Apie galimą ar faktinį neetišką elgesį turi būti pranešama, siekiant užkirsti kelią jam toliau plisti ir daryti žalą įmonei.

Merko šventės

Mes didžiuojamės kiekvienu gerai atliktu darbu. Mes džiaugiamės, kad esame komanda, kuri nuveikia įspūdingus dalykus – mūsų statybų aikštelėse, kiekviename skyriuje, apskritai – visoje bendrovėje.

Mes prisimename darbuotojus per darbo renginius, asmeninių ir šeimos švenčių progomis. Mums gera dirbti Merko. Norite sužinoti apie visa tai daugiau? Ateikite į Merko ir įsitikinkite patys!