SVEIKATA IR SAUGUMAS

Merko grupės įmonėms ypač svarbu sukurti saugią darbo aplinką gerai išmokytiems, sveikiems ir motyvuotiems darbuotojams tiek biuruose, tiek statybos aikštelėse. Prieš pradėdami statybos darbus, visuomet išanalizuojame galimą riziką. Remdamiesi šia analize nustatome visiems statybos aikštelių darbuotojams reikalingas apsaugos priemones ir jų naudojimo reikalavimus.

Nuolat mokome darbuotojus apie saugą ir sveikatą. Per šiuos mokymus mūsų profesionalai įgyja praktinės patirties ir gebėjimų analizuoti riziką, užkirsti jai kelią ir rasti tam tinkamiausius techninius bei ekonominius sprendimus.

Mūsų darbuotojų sveikatos ir saugos valdymo sistema atitinka ISO 45001 standartą ir leidžia veiksmingai stebėti darbo aplinką statybos aikštelėse ir biuruose.

Vertindami su darbu susijusius veiksnius reguliariai tikriname ir darbuotojų sveikatą. Partnerių atliekama patikra padeda užkirsti kelią mūsų specialistų sveikatos problemoms ir suplanuoti saugesnę darbo aplinką. Merko komandos nariai taip pat turi galimybę pasinaudoti reikalingomis medicininės reabilitacijos priemonėmis ar nemokamai pasiskiepyti. Mūsų statybos aikštelėse dirbantys žmonės dėvi patogius, reikalavimus atitinkančius drabužius ir avalynę.

Merko taip pat rūpinasi, kad darbuotojai puoselėtų sveiką gyvenimo būdą. Mokame priemokas, skirtas darbuotojų sportui ir sveikatai.