Apie Merko

Merko specializuojasi  statybos generalinės rangos sutarčių sudaryme ir profesionalių sprendimų teikime statybose bei  nekilnojamojo turto plėtroje.

Ilgametė patirtis įvairiose šalyse, platus statybos paslaugų spektras, lankstumas, patikimumas ir terminų laikymasis ir galiausiai kokybė, padėjo Merko grupės įmonėms pasiekti rinkos lyderio pozicijas Baltijos šalyse. Priklausomai nuo perkančiųjų subjektų reikalavimų, grupės įmonės vykdo tiek nedidelio masto statybos darbus, tiek didelius, sudėtingus ir novatoriškus projektus, daugiausia dėmesio skiriant bendrosioms sutartims ir projektų valdymui. Merko yra viena iš pirmaujančių gyvenamųjų statybos bendrovių Baltijos šalyse.

Lietuvoje Merko grupę atstovauja UAB Merko statyba ir UAB Merko būstas.

100% UAB Merko statyba ir UAB Merko būstas akcijų priklauso koncernui AS Merko Ehitus, kuris yra statybų rinkos lyderis Baltijos šalyse. AS Merko Ehitus įsteigta 1990 metais. Nuo 1997 metų įmonės akcijomis prekiaujama Talino vertybinių popierių biržoje NASDAQ OMX. Grupėje dirba beveik 700 darbuotojų,  2019 m. apyvartą sudarė 327,0 milijonai eurų.

Merko grupės statybos įmonėms, įskaitant UAB Merko statyba,  suteikti tarptautiniai kokybės, aplinkosaugos ir darbinės saugos sertifikatai ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001.


 

STRUKTŪRA

Merko grupės struktūra.

VIZIJA IR VERTYBĖS

Patikimi sprendimai ir kokybiškas Jūsų idėjų įgyvendinimas.

VADYBOS SISTEMOS

Įdiegtos vadybos sistemos užtikrina, kad teikiamos paslaugos atitiktų klientų lūkesčius ir teisinius reikalavimus.

VADOVYBĖ

Merko Lietuvoje vadovauja patikima tarptautinė komanda.

VERSLO SEGMENTAI

Merko teikia generalinės rangos, inžinerinės statybos, nekilnojamojo turto plėtros paslaugas ir dirba su įvairios apimties projektais.

MERKO KAIP DARBDAVYS

Merko grupėje Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Norvegijoje iš viso dirba daugiau kaip 750 žmonių. Patyrusi ir kompetentinga komanda yra didžiausia Merko vertybė.